Honlap
Környezeti Nevelési Pr.
Különös közzétételi lista

Iskolánk története

A múlt században, 1854-ben épült a település első iskolája, a ZABOSFÁJAI ISKOLA.

Dr. Gróf Klebelsberg Kúnó iskolaépítési programja után a belterületi iskolához még öt külterületi tanyai iskola kapcsolódott. Az utolsó tanyasi iskola 1983-ban zárta be kapuit.

1960-ban felépült a község új iskolaépülete két tanteremmel. A körzetesítés megkövetelte az újabb bővítést, így 1982-ben birtokba vehették tanulóink az új négy-tantermes  modern épületegyüttest. Ezzel lehetőség nyílt a délelőtti tanításra, szaktantermek kialakítására.

1996-ban épült magas tető  beépítése után méltó helyt kapott a tetőtérben a számítástechnika terem és több szaktanterem.

Iskolánk tetszetős külsővel és belsővel rendelkezik. Több aula, sportudvar, sportcsarnok, fásított játszóudvar tartozik hozzá.

Ezek az adottságok megfelelő alapot adnak ahhoz, hogy az iskola optimális osztálylétszámokkal működjön.

Honlap | Iskolánk adatai | Alapítvány | Iskolánk története | Jellemzői | Büszkeségeink | Fényképalbum | Diákönkormányzat | Tanév rendje | Intézményi értékelés | Környezeti Nevelési Pr. | Különös közzétételi lista | Pályázatok | Ökoiskola

Utoljára frissítve: 2014.03.18.